2014-09-05

II Sanatoryjne Mistrzostwa Polski NORDIC WALKING

Puchar nadal w Naszych rękach!!!!!!

23 sierpnia z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka odbyły się II Sanatoryjne Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Współorganizatorami imprezy byli 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjny i  Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek.

Nasz Szpital reprezentowała 7 osobowa drużyna pod opieką p. Katarzyny Wojewody – instruktora Nordic Walking.

Zawody odbyły się na dystansie   7500m.Trasa biegła od Parku Zdrojowego, wokół tężni, z meta przy Muszli Koncertowej.

Po zaciętych bojach klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce drużynowo- reprezentacja 22 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjnego w Ciechocinku

II miejsce drużynowo- reprezentacja Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego w Ciechocinku

III miejsce drużynowo- reprezentacja Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku.

Indywidualnie wśród kobiet zwyciężyła – instruktor Katarzyna Wojewoda z 22 WSZUR.

W klasyfikacji męskiej – wygrał p. Łukasz Nagórka – reprezentant Kolejowego Szpitala Uzdrowiskowego w Aleksandrowie Kujawskim, a  przedstawiciele Naszego Szpitala zajęli II ( Sławomir Głos) i III ( Damian Synowiec) miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów na  III  Sanatoryjnych Mistrzostwach Polski Nordic Walking, na które już teraz serdecznie zapraszamy.